| me_3496 a întrebat:

Ce pot face pentru a-l uita pe fostul iubit?

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Ignoral complet,ignore pe mess,sterge toate pozele din pc, numa da de el chiar daca iti doresti asta stergel depe hi5, facebook sau chesti din astea daca ai intr-un cuvant IGNORE! Peste tot sterge orice urma ca ai fost cu el,convorbirile depe mess (archiva daca ai) etc,si axeaza-te pe hoby-ul tau,pe ce iti place sa facihappyDistreaza-te chiar daca pare greu la inceput, daca suferi uitate la cateva filme de comedie, funda?big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti faci alt prieten sau lasi timpul sa treaca.

| RyanGeorge a răspuns:

De cand sunt inregistrat pe acest site cred ca am vazut aceasta intrebare de 1000 ori, in fine, me ce pot sa spun este sa stergi absolut cu buretele tot ce are legatura cu el, sa nu te mai gandesti la el, esti libere poti face ce vrei, mergi in oras cu fetele/baietii, in parc la seminte happy si ce'a mai simpla si usoara care trece repede sa incepi sa vorbesti cu un baiat pe care nu il cunosti, vorba vorba poate te legi de el si uite asa te-ai ales cu un iubit poate mai bun decat cu care ai fost si care te-a necajit.

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu prea ai ce face...pe moment ocupă-ți timpul liber, să nu te tot gândești la el.