| DianaArr a întrebat:

Cum sa-mi uit fostul iubit?

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cui pe cui se scoate!

| DNSK a răspuns:

Ctrl+alt+del

| neutrino a răspuns:

Vechii iubiti nu pot fi uitati definitiv niciodata, dar cu ajutorul timpului si al unui nou iubit, ranile vechi se cicatrizeaza mai usor.

| LineGuide a răspuns:

Doar in timp poti sa faci un asemenea lucru. Ideea e ca in timp nu o sa mai ai nevoie de prezenta lui. In aceasta perioada, incearca sa uiti de suparare, sa dozezi putin de "nervi" in loc de tristete. Nu e greu, dar trebuie sa vrei asta!
Mult noroc!

| Ezeru a răspuns:

Ocupa-ti timpul sau incearca sa gasesti un alt prieten care sa te ajute sa treci peste relatia anterioara. happy

Răspuns utilizator avertizat
| SerenaSmiley a răspuns:

Conteaza mult si de felutl tau de a fii. Poti sa iti faci alt iubit.

| andreea19931986 a răspuns:

Incearca sa iesi din casa cat mai muklt sa te distrezi sa dansezi sa te simti bine si poate chiar sa ti faci un nou iubit

| Andaa32 a răspuns:

Imposibil de uitat, doar sa te obisnuiesti in timp cu ideea, pe moment, inlocuindu-l.

| pauletele a răspuns:

Gaseste altul! sau FA-TI ALTUL!laughing)