| Artemis a întrebat:

Ce pot face sa am febra pana maine? whistling Nu vreau sa ma duc la scoala laughing. Ps: fara creta :-l si sry de categorie >:" Funda love struck

6 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Stai intr-ul loc cat mai rece, stai mai "dezbracata", bea apa rece chiar si cu gheata, si dupa 10-11 m de plans incontinu ohii ti se vor face rosii si iti va provoca si febra(o stiu din propria experientalaughing)

Bafta!

| ATHOS a răspuns:

Nu e mai placut la scoala? Baietii sunt draguti, frumosi, curtenitori, manierati, educati, culti, civilizati, tandri, dragastosi,?
Bafta!

| DevilLife a răspuns:

laughingpai de ce ti-e frica de creta? am incercat si nu patesti nimic grav doar febra si un pic ameteala si te cam tine vreo 7-8 ore

e cea mai buna metoda... daca vrei alta incearca sa dormi dezbracata fara plapuma si cu geamul deschis la noapte... dar asta o sa aiba consecinte pe viitor

Bafta

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Dar nu trebuie neaparat sa ai febra ca sa nu te duci la scoala. poti sa zici ca te doare stomacu sau capul.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dormi cu geamul deschis doar in costum de baie si fa o baie recewinkingwinking

| Abeba a răspuns:

Spune-i lu invatatoarea ta ca a dat ciuma in satra la voi si nu te mai duci niciodata la scoala [ca de la ciuma mori]