| Dudeee a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voihappy. Astazi mi-a fost cam rau dimineata cand am fost la scoala si am venit acasa dar acum ma simt mai bine si nu vreau sa ma duc pana miercuri la scoala. Ce sa fac ca sa fac febra in afara de inghituri cu praf de creta etc.Astept raspunsurile voastre.kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ChristinaO a răspuns:

Cu totii am trecut prin asta...du-te la scoala, ca trece repede pana miercuri. Daca chiar nu vrei sa participi la o anumita ora(sau mai multe)poti sa chiulesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu faci nimic de genul. Pur si simplu chiulesti de la scoalalaughing) greu o fi...

| InLove a răspuns:

. prefate bine doar! adica, incearca sa te gandesti la un lucru rau pe care l-ai facut.si incearca sa te simti vinovata laughing), nu cred ca daca lipsesti, adica chiulesti trebuie chair sa te simit rau...da mno, parerea mea