| anonimaa a întrebat:

Ce pot face sa ii placa de mine? e vba de un baiat care e mai mare decat mine cu 2 ani si cu care nu vorbesc decat pe mess, nu ne'am int pana acum fiindca nu avem prieteni comuni... el are iubita si stiu ca nu e frumos insa nu ma intereseaza, eu il doresc mult si vreau sa ma placa. ce pot face? sau cum poti face un baiat sa te doreasca?

Răspuns Câştigător
| ioana_5584 a răspuns:

Daca are prietena si tine la ea cel mai bine e sa il uitistraight faceam patit si eu la fel dar am avut norocul sa se desparta de prietena lui si atunci l-am facut sa se indragosteasca de mine fiind eu insami.asta e cel mai important sa fii tu insati si daca va gasi ceva interesant la tine ii vei placea.si cel mai important lucru daca nu aveti sanse sa va vedeti e mai bine sa il dai uitariihappy

3 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Daca are iubita...nu te mai gandi la elwinking

| par3ye a răspuns:

Daca are iubita nu va renunta la ea

| miruuuu a răspuns:

Inimii nu`i poti porunci:p. daca nu te place, nu te place si gata. si daca are prietena cel mai bine ar fi sa nu-l mai bagi in seamatongue