| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc de ceva vreme cu un baiat pe mess, este din alta localitate. Dintr-un simplu joc a ajuns sa imi spuna imi multe feluri[puiut, iubita etc.], mi-a spus ca daca nu intru pe mess cateva zile face rost de numarul meu numai sa vorbeasca cu mine[avem cativa prieteni comuni], cand ii povestesc de vreau baiat imi spune ca ce gata il insel, si la vara in vacanta vine sa ma vada, asa a spus el. Vreau sa stiu si eu ce inseamna, tine la mine sau este doar asa un gest de prietenie? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, poate tine la tine asa ca o amica sau poate ca o eventuala iubita, dar atata timp cat doar a-ti vorbit nu cred ca poate fi iubire sau cine stie...
Poate ii e drag de tine, te crede simpatica si ii face placere sa tina legatura cu tine, dar ar trebui sa va vedeti daca tot vorbiti, nu?
Mai lasi mess-ul deoparte ca vorbesti cat vorbesti, dar ce ar avea daca v-ati vedea asa poate a-ti ajunge sa fiti impreuna si sa va iubiti, parerea mea!

5 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Tu asa faci cu prietenii tai? Nu cred. E clar ca te place si ca vrea ceva mai mult, dar nu e bine ca te streseaza si nu are incredere in tine.In plus e din alta localitate si nu cred ca aveti sanse mari impreuna. De multe ori dragostea la distanta nu tine, mai ales daca sunteti la varste fragede. Proprie experienta.De placut te place, dar nu cred ca va iesi ceva mai mult.

Succes.

M.

| sergyu_2590 a răspuns:

Tine la tine. Asa m-am intalnit eu cu prietena mea si ma inteleg foarte bine cu ea. ai incredere in mine ca zic bine...

| darkstar a răspuns:

Probabil e un gest de prietenie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai thinking daca ar tine la tine nu ar zice "ca gata ma inseli"atata timp cat nu-s unteti impreunathinking insa, ar tine in elthinking si ar insista sa te vadahappyatunci v-ati imprieteni mai multhappypoate cine stie...ati fi si impreuna:*

| Adina_6421 a răspuns:

Pai. Daca el ti-a spus ca te va vizita in vacanta... poate fii adevarat dar sa stii ca de multe ori sunt " vorbe in aer ". Daca nu va veti vedea niciodata, nu va putea fii nici o prietenie. Iubire? Nici decat!