| anonimaa a întrebat:

Ce pot face sa pun pe jar un baiat? adica ce ii innebuneste pe baieti la o fata? sa port decolteu si fuste scurte...mai bine nu, chiar nu este genul meu. Vreau sa il fac sa ma adore si nu vreau sa-mi spuneti ca trebuie sa fiu naturala caci asta fac mereu si nu cred ca este suficient. as vrea si parerile unor baieti. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Loti23 a răspuns:

Sweetie eu is baiat ma stiu bine la relati si din astea daca esti draguta si cu tupeu inebunesti orice baiat aproape eu nu ma las usor impresionat dar daca nu se lasa usor impresionat treci pe langa el si lasa-i un zambet din ala hot si dupa aia se va intoarce sa se uite dupa tine intoarcete si tu si de acolo in colo poti intra linistita in discuti eu el cai topit. Pup Cresti Mare

8 răspunsuri:
| max_4494 a răspuns:

Aspectul vestimentar conteaza cand ai ochii aruncati pe o fata.Totusi nu asta aprinde pasiunea si dorinta in barbati. Poate ar trebui sa te gandesti la modul cum privesti un barbat, cum vorbesti cu el, cum sti sa zambesti dar mai ales ce vorbesti.

| Deeiu a răspuns:

Cred ca o privire adanca in ochi si un suras simpatic l-ar putea ameti pe momenthee hee
Ai mai putea sa-l impresionezi prin a descoperi pasiuni pentru niste lucruri, sa aveti aceleasi pareri, gusturi.asta cred ca l0ar face sa se gandeasca daca ar intra intr-o relatie cu tine.
Eu asa am procedathappysir tipu' inca se mai tine dupa mine sa ne impacam[desi a fost vina lui cand ne-am despartitbig grin]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta pantaloni strimti tongue
si daca esti un pic plinuta, e bine, pentru ca toti se vor uita dupa fundul tau laughingincearca sa ai o atitudine mai"alintata", ca o pisica, zambeste mereu...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tias baga mana pe sub fusta

| AlinSUNT a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi un baiat trebuie sa fi sincera si daca ai de la 13 ani in sus il poti invita undeva in orashappy

| nicokaty a răspuns:

Fa un id gen mihai 48 sau mrg si vb cu tipu eparca ai fi un baiat acre s-a mutat nou in bloc cu el sau i cartier mrg ceva de genu si apoi incepe sa vb despre u ce parere are despre tine chestii adste big grin vezi sa nusi dea seama happy

| crazyd33a_8320 a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi un baiat iata sfatul meu.

Fii tu insatii.Stai pe langa el, vorbeste cu el sau poti sa il intrebare cat este ceasulwinking

Comunicati iti va fi de ajutor

NU toti baietii sunt impresionati de fuste scurte si alelatewinking

Mult succces!

| riseris a răspuns:

Poarta-te natural si nu exagera cu lingusirile