| olegmarinaa a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa-mi zic iubitul meu ca ma iubeste, el numi zice dar in schimb imi demonstreaza ca m iubeste mult. dar citeodata am nevoia sal aud spunind i asta, ce sa fac si cum sa procedez. mersi

Răspuns Câştigător
| dorina195 a răspuns:

Sa-ti dau un sfat... dragostea nu se spune ci se simte.asa ca stai linistita bravo lui ca te iubeste cu sentimente dar nu prin vorbe

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa iti zica ca te iubeste pentru ca tie iti place sa auzi acel cuvant TE IUBESCwinking

| janynn a răspuns:

Hmmm, ciudathappy unora dintre noi ne place mai mult sa ni se demonstreze, nu numai sa auzim vorbe care uneori sunt goale.eu te inteleg si`ti dau si tie dreptate ca mai simti nevoia sa auzi. dar eu in locul tau m`as multumi mai mult cu fapte.
si dk vrei sa-l auzi spunandu`ti asta, dc nu`i spui direct? ca mai simti nevoia sa-l auzi exprimandu`si sentimentelehappy

| Gabriella_1938 a răspuns:

Spune-i sa iti spuna ca te iubeste atunci cand ii spui si u ca il iubesti... si ca te doare atunci can nu iti spune...

| RememberMe a răspuns:

Uite, eu sunt baiat si am aceeasi problema ca el, nu te gandi ca nu te iubeste sau chestii de genul acesta, caci nu e adevarat, faza e ca e posibil sa fie mai timid, sau sa il coste mai mult sa spuna ¨Te iubesc¨ fiecare e diferit in felul lui, mai bine iti demonstreaza ca te iubeste decat sa iti spuna toata ziua te iubesc in sus si in jos si defat sa fie un mincinos care vrea sa te prinda la pat. O sa iti spuna el la timpul potrivit ca te iubeste, cand va realiza cu adevarat ce simte pentru tine, mai ai si tu putina rabdare si o sa iti spuna, poate de moment iti spune doar ca tine la tine, depinde de genul lui, sper ca ti-am fost de ajutor.

| RememberMe a răspuns:

Uite, eu sunt baiat si am aceeasi problema ca el, nu te gandi ca nu te iubeste sau chestii de genul acesta, caci nu e adevarat, faza e ca e posibil sa fie mai timid, sau sa il coste mai mult sa spuna ¨Te iubesc¨ fiecare e diferit in felul lui, mai bine iti demonstreaza ca te iubeste decat sa iti spuna toata ziua te iubesc in sus si in jos si defat sa fie un mincinos care vrea sa te prinda la pat. O sa iti spuna el la timpul potrivit ca te iubeste, cand va realiza cu adevarat ce simte pentru tine, mai ai si tu putina rabdare si o sa iti spuna, poate de moment iti spune doar ca tine la tine, depinde de genul lui, lasa-l un timp si totul se va rezolva sper ca ti-am fost de ajutor.

| MelissaGreenEyes a răspuns:

E zodia varsator? ast mesaj pe prv