| Maria1927 a întrebat:

Am facut sex cu iubitul meu si el deja cam nu-mi demonstreaza ca ma iubeste, de ce asa?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cele doua parti ale intrebarii nu au legatura. Nu te iubeste fiindca nu te iubeste. Faptul ca ati facut sex nici nu-i creste, nici nu-i scade iubirea, daca nu te iubea inainte de sex, nu te va iubi dupa sex, nu se schimba absolut nimic.

| DNSK a răspuns:

laughing ups.s-a culcat cu tine, iar acum te lasa. ce nu ti-e clar? ai fost inca una in patul lui. cred ca esti cam mica pentru asta. daca afla mami si tati, sigur vei avea probleme.

| Liviu a răspuns:

A marcat si acum vizeaza urmatoarea fata.Ai fost si vei fi un trofeu pentru el.E un porc, lasa-l Te-a dus cu presu, ai iubit sincer si iai daruti ce ai avut mai de pret si el si-a batut joc.Capu sus, nu ti-a luat viata.Nu a meritat efortul, si n uva merita efortu sa te gandesti la el ca un iubit. Daca te iubea, acum era langa tine si iti saruta lacrimile rolling eyes Tine minte de la mine.Barbat nu e ala care se culca cu 1 000 de femei, ci ala care refuza 1000 de femei pentru femeia de acasa happy

| mimiwewem a răspuns:

Ți-a promis că o să-ți demonstreze sau că o să te iubească dacă o s-o faceți?
Mare prostie. Niciodată să nu te mai dedici cuiva care îți spune așa ceva. Sunt niște vrăjeli de-ale bărbaților!
Nu-ți demonstrează asta pentru că nu te iubește!
După cât timp ai făcut-o cu el?
de câteva zile, săptămâni presupun.
Deja te crede o fată ușoară.
Scapă de el cât mai repede și de-acu așteaptă să-ți demonstreze că te iubește și apoi culcă-te cu el. DOAR dacă SIMȚI.

| mihai69 a răspuns:

Păi... răspunsul e chiar în întrebare: „am făcut sex..." - pe el doar asta-l interesa, normal acum să se mai distanțeze. Probabil plănuiește următorul atac asupra unei noi victime.

| neutrino a răspuns:

Sexu-i sex, iubirea-i iubire, si baiatul nu doreste sa te minta.

| Alcyon a răspuns:

Eu ti-am spus sa nu faci acest pas, dar vad ca nu m-ai ascultat. Tipul si-a atins scopul, s-a culcat cu tine, probabil ca nu prea i-a placut (tu fiind lipsita de experienta) si acum se va duce la alta, care-o face in toate pozitiile si toate gauricile, fiindca el asta-si doreste. Nu vrea iubire, ci doar sa prinda experienta in domeniu, daca intelegi ce vreau sa spun. Zi mersi ca n-ai ramas gravida sau cu vreo boala, si mergi mai departe. Data viitoare ai grija cu cine te bagi in pat, ca uite ce patesti.

| pietrean a răspuns:

Asta este urmarea, cand la 16 ani ai tai, nu esti destul de matura, ca sa decizi cu cine si cand sa-ti incepi viata sexuala!
Chiar daca el are 19 ani,asta nu inseamna,ca are puterea de a decide(la el hormonii au judecat,nu mintea),daca este bine sa faci sex cu o minora nepregatita pentru asa ceva.
Nu totdeauna, faptul de a ccepta sa faci sex, inseamna si iubire!
El a considerat, ca a luat "trofeul" si acum se cam gandeste in alta parte!
(Atentie, la formularea in limba romana, a intrebarii!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa fac iubitii la varsta adolescentei. Isi fac multe "iubite" ca sa faca sex cu ele si apoi sa le mature din viata lor. Experimenteaza ca altceva ce au de facut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca inca nu ai apucat sa faci sex anal si oral cu respectivul. Sigur te va iubi dupa!

| stark47 a răspuns:

Ar putea fi pentru ca si-a atins scopul,si acum nu poate nu mai este atat de interesat in persoana ta.(asta ar fi cam cel mai rau scenariu)insa, voi fetele cand faceti acest pas, inevitabil va ganditi ca exact asta se va intampla, poate ca este efectul placebo, poate doar ti se pare.
personal tind sa cred ca a 2 este cea mai apropiata de adevar.

| tteo92 a răspuns:

Pai vezi daca nu l-ai f****t bine, acum suporti consecintele, (iti da viteza) laughing))

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Si tu acum...
Credeai ca viata e un basm?
Asta inseamna sa te grabesti in decizii de genu.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Mi-ai imbunatatit seara. Ce face unicornul din frigider?

| Alexuzzi a răspuns:

El nu te-a iubit niciodata a vrut doar sa, sa se culce cu tine

| mariposaddddfgfdg a răspuns:

Poate pentru ca nu-l mai satisfaci sau poate ca vrea ceva carne proaspata.