| Ana12345dea a întrebat:

Ce pot sa fac cand sunt singura acasa? Ca sa ma excit. happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula marea majoritate a fetelor cand sunt asaltate de hormonii sexuali apeleaza la masturbare deoarece organismul se "elibereaza" de stres si masturbarea produce/genereaza stari de placere, extaz si satisfactie. Masturbare tine atat de imaginatia ta, cat si de obiectele folosite pentru a-ti provoca excitatia maxima. Doar prin incercari, experimentari si multe tatonari vei ajunge tu de una singura (daca nu ai un prieten/iubit) sa-ti determini cele mai excitante pozitii sau modalitati de a-ti crea placere, satisfactie sau orgasm. Ar fi ideal sa combini excitarea externa cu cea intravaginala si sa folosesti si factori excitanti atat sonori dar mai ales vizuali reprezentate prin filme cu tenta sexuala sau pornografica, pentru a amplifica la maxim placerea. Succes!

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cheamă un prieten (o prietenă) și vă excitați reciproc. E mult mai eficient.

| seth2016 a răspuns:

Te gandesti la un baiat (sau fata, in functie de preferintele sexuale) si dupa aia te masturbezi cu apa de la dus. Satisfactie garantata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu perii covoarele, ma excita al dracului...

| Catwomen123456 a răspuns:

Sa te uiti la filme porno (daca ai varsta potrivita)! xD xD
Si nu ma judecati, eu am dat doar un raspuns xD xD

| Catwomen123456 a răspuns:

Xd xd

| Mb_Cristi_2001 a răspuns:

Sa ma sunilaughing

| AndreiScortea a răspuns:

Îți dai palme între timp ce canti "im a barbie girl" pe balcon, sau dacă stai la casa du-te la vecinu de lângă.

| Ana12345dea explică:

Multumesc pentru sfaturi

Răspuns utilizator avertizat