| anuca22 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma excit singura dar repede?

Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Pai asta depinde de tine, noi nu avem idee ce te excita pe tine.Tu stii mai bine, fiecare corp se excita in anumite puncte cu diferite chestii.O seara placuta!

6 răspunsuri:
| niko a răspuns:

Baga.ti matura pe jos si o scoti pe susrolling on the floor))
te exciti sigurolling on the floor

| pisy_9676 a răspuns:

Sa te dai primului venit. dupa cum se spune primul venit primul servit

| DAHAKA31 a răspuns:

Desi snat baiat iti sugerez sa intri si tu pe site filme de catiune(adica porno fata) si un marker mai gros sau un degete e bine sa ai un vecin saritor la momente din astea

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cu un castravete, cu Dildau laughing

| OneMoreChance a răspuns:

Uite'te la filme porno si te exciti repede rolling on the floor))

| lanaaaaa a răspuns:

Degete, un rimel, un marker mai gros, un gloss, orice care e lunguiet laughing