| Tudor_7631 a întrebat:

Ce pot sa ii spun sau sa ii fac unei fete pe care o iubesc si sa para smecher si tare astfel incat sa o impresioneze?

2 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Depinde ce fel de baieti prefera fata.
Daca ii plac genul de "bad boys" da poti incerca sa pari dur si smecher si tare si cum vrei tu. ca o vei impresiona
Dar atentie, sunt multe fete, poate asa e si fata ta, printre care si eu recunosc, care prefera baietii "cu capul pe umeri", care sa nu vorbeasca urat sau vulgar fata de ele sa fie atenti sa le vorbeasca calm linistit cu dragalasenii. dar nu foarte sufocant.
Mai ai rabdare, iesi cu ea sa o cunosti mai bine si abia apoi incearca sa o impresionezi, vei ajunge sa o cunosti si sa vezi cum reusesti sa o dai pe spate. Succes!:*

| tsunade a răspuns:

Pai as zice sa o inviti undeva, sau sa i faci o surpriza sau sa ii marturisesti dragostea ta pentru ea daca nu stie ca o placi/iubesti. sau cand va intalniti fa-i complimente, gasiti un subiect pe placul amandurora
sper sa mearga! mult noroc!