| Tudor_7631 a întrebat:

Ce as putea sa ii zic sau sa ii fac unei fete pe care o iubesc si sa para smecher si tare si intr-un fel sa o impresioneze?

8 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Daca o iubesti totul este "tare" atunci...Sa stii ca nu mereu daca esti "smecher" imoresinezi o fata...Un buchet de trandafiri, un cadou sau o plimbare romantica ar fi ideale!

| hotx a răspuns:

O poti impresiona oricand printr-un gest frumos. Pregateste-i o surpriza. Probabil tu o cunosti mai bine si stii ce-i place sau ce-si doreste. O seara sau weekend romantic undeva ar fi ideal. Incearca printr-un buchet de flori si o invitatie intr-o locatie speciala. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

| mutzy211 a răspuns:

Tu Tu Tudore,Smecher e pathetic(eng-jalnic) nu trebuie sa fii smecher pentru a impresiona o fata. O floare la momentul potrivit, un cuvant spus cand trebuie,o alinare cand este deprimata, toate aceste lucruri aparent banale, sunt impresionante... dar daca ea e pitzy cu siguranta va fi nevoie de bani, masina, smecherie, jalnic...succes

| MyChemicalRomance a răspuns:

Ar trebui sa ii afli hobby-urile si apoi sa afli cele mai noi lucruri despre acel lucru. O sa o dai pe spate cu siguranta laughing

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Aruncate in cap.

| Crina_8634 a răspuns:

Ca o iubesti

| carlavlad1996 a răspuns:

Eu as fi impresionata daca baietii nu ar incerca sa fie "smecheri"winking

| DincoloDeRai a răspuns:

Smecherrolling on the floor wtf...fi tu insuti^^