| Miissss a întrebat:

Ce pozitie imi recomandati pentru prima data? si pentru k durerea sa nu fie f mare. multumesc! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Sophie7 a răspuns:

Poziţia misionarului. big grin e cea mai ok.

7 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Tu sub el stand pe spate si el peste tine(pozitia misionarului)

| Oana92 a răspuns:

Pozitia misionarului, iar pentru durere muuuuult lubrifiant.bafta!

| Different69 a răspuns:

69 sau Doggy Style

| Fulbaster a răspuns:

Pozitia pe la spate.

| OodanteoO a răspuns:

Pai ti-as recomanda poz 69, partenerul tau sta pe spate iar u peste el cu. in gura lui iar u peste penisului luihappy. Succes!

| bumblebee010 a răspuns:

Capra
vaca porc oaie vezi si tu ce iti iese

| JJ a răspuns:

Desigura ca pozitia misionarului rolling on the floor ce'a mai veche pozitie big grin oricum Doggy Style FTW big grin