| NatureSelf a întrebat:

Ce prefera fetele intr-o relatie ce-si doresc ele de la un baiat(barbat) ce conditi trebuie sa indeplineasca un barbat pentru voi?

12 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Sa fie iubitor,bun,sensibil, tandru, inteligent si fidel

| OOOLEOOO a răspuns:

Poi depinde de fata daca este o pitipoanca o sa-i intereseze bani tai,daca e o fata ''cuminte'' o sa-o intereseze iubirea ta cat esti de fidel,increderea pe care o poate avea in tine si micile cadouri cu valoare sentimentala (trandafiri,scrisori, un lantisor, sau o bratara cu numele vostru).in final vrea un baiat la care isi poate darui inima.

| MaiiaAna a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta depinde de la fata la fata. una poate prefera un baiat rau care sa incalce regulile etc, alta poate isi doreste alaturi un baiat cuminte, linistit care sa stie sa ii arate dragoste. [din punctul meu de vedere un baiat trebuie sa fie indraznet (adica nu timid), glumet, inteligent care sa aiiba mereu replica]. Iar intr-o relatie, bineinteles sunt tot asteptari diferite, insa cele comune au legatura cu sinceritatea, increderea si comunicarea.

Sper sa gasesti o fata care sa te placa petru ceea ce esti happy

| NatureSelf explică (pentru MaiiaAna):

Tocmai, insa fiecare gandesc foarte diferit...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaiiaAna):

Cam asa as vrea si eu dar cred ca acest ''soi'' de baieti sunt pe cale de disaritie

| MaiiaAna a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt deloc pe cale de disparitie... happyday dreaming
Trebuie doar sa ii gasesti, sau sa ii lasi sa te gaseasca.
big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaiiaAna):

Nu-s pe cale de disparitie dar dacai cauti o sati ia ceva vreme

| MonkeyBoss a răspuns:

Depinde de fata. Unele sunt ceva mai exigente cand este vorba de calitatile unui baiat.

| Irinaa16 a răspuns:

Eu as vrea un iubit. care sa fie matur in care pot sa am incredere si sa fie glumet.si sa ma respecte bineinteles.Cum a zis si Luisaaa16.sa bag fata in seama dar nici sa o stresezi.si fara chestii de genu"gagico.papuso.pasarica"rolling on the floor)

| papusikk a răspuns:

Sa fie iubitor, tandru si pe cat posibil sincer.

| Luuisaa16 a răspuns:

Nu e pentru toatele fetele la fel, fiecare are anumite pretentii de la prietenul ei, dar cred ca e de ajuns sa o suni sa o bagi mereu in seama cand te intalesti cu ea, sa ii acorzi atentie si sa ii arati ca o placi cu adevarat, daca mai e ceva o sa iti spuna ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie mitocan sa stie cum sa vorbeasca sa die fidel tandru dar asta depinde doar de preferintele ei