| ombladon156 a întrebat:

Nu am mai fost pana acum cu o fata si doresc sa stiu urmatoarele lucruri : care sunt locurile pe care fetele le prefera cand iese in oras si ce fel de baiat prefera fetele ( ma refer la majoritate )?

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Depinde si de fata! Unele sunt mai romantice(mai greu gasesti in zilele noastre un astfel de specimen),altele sunt genul sportiv,altele sunt genul profitor(chiar si la varste mici).
Totusi,cred,ca si cele mai baietoase,sunt placut impresionate,de o floare,de un loc mai romantic,sunt atrase de un baiat cu mult bun simt,galant, calm.
Asa ca, depinde de ce fata iti place tie mai mult, poti sa alegi locul si mijloacele, prin care poti sa o atragi.