| Kleopatru a întrebat:

Ce prefera fetele sa faca daca li se ejaculeaza in gura, de obicei acestea scuipa sau inghit sperma?hee hee

20 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Marea majoritate nu inghit, asta o spun din experienta.

| NoChanceForUs a răspuns:

La dracu, îmi beam cana cu cacao omule, mulțumesc frumos că m-ai făcut s-o scuip pe jos!

| SociallyDepressed a răspuns:

Eu sincer nu am facut sex oral.De fapt nici un fel de sex dar mi se pare scârbos.Adică asta se practică in filme po***. Băieţii nu ar trebui să-şi înjosească atât de tare partenera, excepţie fiind cazul în care ea vrea asta dar nu prea cred.În primele încercări cred că o scuipă...I don't really wanna' know.

| EuOO a răspuns:

Când am citit întrebarea ta, m-am scârbit. TPU, de ce permiţi aceste întrebări libere pe site? Din câte văd mai sunt şi copii de 9-10 ani care intră şi citesc...

| cristinaxt a răspuns:

Stii ce ar trebui sa faca? sa se ridice si sa-ti dea cu primul obiect pe care il gaseste fix in moalele capului, sa-ti ptinda putzica si sa o rupa jos... si sa`si ia lucrurile si sa nu te vada veci aaa si sas`ti mai bage si un scuipat mare mare...winking

| Negative a răspuns:

Esti complet,complet nebun,tie iti place sa ti se ejaculeze in gura,stai linistit nici lor nu le place, cele mai multe inghit doar ca sa ii faca o placere barbatului, dar sunt unele care scuipa...

| emima a răspuns:

Voua barbatilor va place multe dar va ganditi si la femei doamne ce intrebare prosteasca incearca tu si vezi daca iti vine sa o inghiti sau sa o scuipi succes!

| Marius21George a răspuns:

Intreab'o pe mama ta.Cred ca asa a ramas insarcinata cu tinewinking

| jubike a răspuns:

DOAMNE iac ce scarbos! Ar trebui sa iti dea cu ce apuca si apoi sa te dea uitari sa nu mai vrea sa te vada niciodata ar trebui sa nu gandesti frate sa faci asa ceva atat de :-& bleah.

| costin1306 a răspuns:

Frumoasa discutia, ma amuzat teribil. Uite cam cum sta treaba din punctul meu de vedere: unele inghit sperma dar in mod cert nu ca sunt inebunite sa faca asta ci pentru ca sunt foarte excitate la momentul ala si le incita si mai tare ideia, poate si simplul fapt ca te face pe tine sa fi mai satisfacut, cele care nu inghit (destul de multe) e alegerea lor sa faca sau nu asta, cand si cui!
Potoliti va cu jignirile are si omul o curiozitate.

| Kleopatru explică:

@Negative, faci o greseala tipica prin faptul ca-ti imaginezi ca dorintele si placerile femeilor sunt similare cu ale barbatilor, complet fals, femeile au dorintele si placerile lor diferite de ale barbatilor deci nu amesteca una cu cealalta
@cristinaxt poate o sa ne dai raspunsul la aceasta intrebare cand o sa cresti mai mare tonguewinking

| Kleopatru explică:

@danutz, esti lipsit de orice logica dupa cum i-am raspuns lui Negative dorintele femeilor sunt diferite de ale barbatilor, daca femeilor le place sa faca sex oral si anal si eventual sa inghita sperma tu iti imaginezi imediat cum ar fi sa faci acele lucruri cu un barbat? du-te de cauta un homosexual cu care sa poti experimenta atunci

| Kleopatru explică:

@Marius21George, se poate fara atacuri la persoana, ca asa pot sa ma iau si eu de mama ta sau de tactu, da probabil tu ai fost facut din boscheti si atunci se explica atitudinea ta de boshetar laughing

| DeathLord93 a răspuns:

Eu ca baiat imi place sa o vad cum inghite happy :X:X:X

| Pretty_8673 a răspuns:

Off. M-ai aveti intrebari idioate. Scarbos.

| cristydts a răspuns:

Ce fac filmele porno din om laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti spun eu cum faceam(e la trecut pentru ca momentan sunt fata cumintebig grin).
Recunosc ca eu am facut oral, de cateva... bine, multe ori dar nu de placere ci pentru ca asa imi cerea el.Sau ma rog,nici eu nu stiu de ce faceam.
In fine, vreau sa spun ca nu inghiteam sperma, mi se parea scarbos dar in schimb o scuipam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ce ai prefera?

| danutz_4058 a răspuns:

Frate hai so lom logic tie daca iti spermez eu in gura iti place? Te rog Raspun de la Tine!smugsmugsmugwinkingwinking

| Petrovici_PetroviciAdrian_1986 a răspuns:

Eu zic ca cele care inghit chestia aceia le place o fac mai des si deja sau obisnuit cu gustul dar alea sincer nu mai sunt femei sunt niste zdrente.