| anonim_4396 a întrebat:

Daca ii fac prietenului meu oral. si el atunci ejaculeaza. eu ce fac? inghit sperma? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| xJess a răspuns:

Hello.
Aici depinde de ceea vrei tu. Eu te pot doar sfatui, si ti-as zice sa nu inghiti, asta daca e prima oara, s-ar putea sa ti se para ca are un gust ciudat, si cine stie cum o sa reactionezi, si s-ar putea sa fie stanjenitor.
Eu una, daca as fi in locul tau, nu l-as lasa sa ejaculeze din prima data in gura... oricum, revin, aici tine de ceea ce iti doresti tu, si de ceea esti tu in stare.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O inghitilove struck e delicioasadrooling nectarul alb al zeilorlove strucklove strucklove struck dullcelove struck

| bigalow a răspuns (pentru elasexygagica):

Poi nu vrei sa iti dau eu fata cateva sute de grame intr-o zi sa te saturi de :nectar. laughing

| bigalow a răspuns:

Ce scarbos/oasa ai fost la intrebarea asta

| unknown17 a răspuns:

Sa-ti iei o lamaie dupa aia ca sa nu ti se faca greatawinking