| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferați dintre sexul cu perversiuni şi sexul mai pasional?

14 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dupa o varsta nu mai contesaza de care, sex sa fie.

| RAY a răspuns:

Voi vedea de ce e capabila robotica mea sexy si isi voi raspunde atunci

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca majoritatea cuplurilor prefera ''mix-ul'' in astfel de situatii. big grin

| alina2k18 a răspuns:

Sexul romantic laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Sexul pasional. Depinde ce intelegi prin perversiuni. Unele practici sexuale nu mai sunt considerate ca fiind perverse in zilele noastre. Daca parteneri consimt si le face placere pot experimenta diverse chestii in dormitor fara inhibitii.

| Necunoscut112 a răspuns:

Sexul pasional poate include şi anumite picanterii. Nu ştiu exact la ce te referi prin "perversiuni", dar dacă te gandesti la oral, anal, palme peste fese, tras de par, zgârieturi fine ...astea sunt banalităţi.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Şi mai mult decât banalități ce ar fi? Jucării sexuale? Sado-maso cu biciuieli, cătuşe şi alte nebunii?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Na, poate si analul. Eu nu l-am practicat niciodată. In rest sunt chestii basic.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Dacă toate astea sunt banalități, atunci care sunt perversiuni? Cumva ca să fi un pic pervers ar trebui sa fi din Vaslui? Sau sa mai aduci și pe "Costică" cu voi ca doar vreți sa fiți perverși...

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uită-te la categoriile de pe site-urile porno si o să afli.

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Mulțumesc, nu vreau sa aflu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În urma cu cătiva ani, sexul oral și/sau anal era cincadrat la perversiuni sexuale și era un subiect tabu. Nu mulți îl practicau și nimeni nu recunoștea. În zilele noaste astea sunt considerate "banalități" cum zice cineva mai sus. Atunci care mai este sexul pervers?

| djrex122 a răspuns:

Sexul golănesc cu o curvă asu una care vrea așa ceva!
Și sexul pasional cu nevasta!

| anonim_4396 explică (pentru djrex122):

Nu cred ca sexul pasional faci doar cu nevasta și cel "golanesc" cu o femeie ușoară. Depinde cum definești tu ambele practici sexuale. De exemplu dacă nu ești și un pic "golan" cu nevasta, sigur o sa plece sa caute unul ca doar nu o sa se mulțumească toată viata cu un "misionar" și asta pentru ca o respectilaughing. Și în plus, dacă ești cu cu o asa zisa curva sa știi ca poți pune multă pasiune dacă te vei simți destul de atras fizic de ea.