| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati? Sexul salbatic,brutal sau sexul pasional, tandru?

11 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Depinde de starea mea/ei.

| Emilian65 a răspuns:

Prefer sexul tandru si pasional

| Catrice a răspuns:

Un futai serios, ca la carte, cu bătaie, par smuls, zgârieturi, tăieturi, mâini/picioare rupte, asa ca-n Vaslui rolling on the floor

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru Catrice):

Ce fantezii masochiste ai,, imi place si mie

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Si cu 7, ai uitat. Ca sa fie Vaslui Original.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Am uitat sa spun și ca EA trebuie sa stea la 45° fata de axa de rotație a pământului, EL la 184° fata de polul nord magnetic, iar amândoi sa fie cu fata spre direcția lunii în timpul solstițiului.

| Andreeush a răspuns:

Ambele laughing

| OldSoul a răspuns:

Daca e sa vorbim in general, pasional si tandru, dar si ala salbatic si brutal e ok, asta daca nu-s eu ala care-si ia bataie de la muiere rolling on the floor

| Endoryus a răspuns:

Cu lumina stinsa si plapuma in cap

| ForeverAlone97 a răspuns:

Depinde de cât de obosită mi-e mâna dreaptă

| DorelExpertu a răspuns:

Ioi ma gheo'
Acu vad si eu ca mai toate vor sa o ia salbatic.