| Nikoleta29 a întrebat:

Ce preferați, fetelor, atunci când vine vorba de o aventură de o noapte: un penis mare sau unul de asemănător cu cel al partenerului?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ma intereseaza aventurile de o noapte, nici daca ar fi cel mai dotaa barbat de pe fata pamantului, nici cel mai bogat sau cel mai sarmant.

| alina2k18 a răspuns:

ASemanator cu al partenerului... laughing tau -> 10 cmwinking

| Wilma a răspuns:

Da

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Penisul mare ♥ pofta sa il bagi tot in gurita, sau sa incerci, si curiozitate si perversitate sa il simti in tine tongue

| Nikoleta29 explică (pentru RoxanaRamona96):

Reușești să-l iei pe tot în guriță dacă e prea gros? Cum faci asta?

| RoxanaRamona96 a răspuns (pentru Nikoleta29):

Reusesti sau, macar incerci