| G0odBoy a întrebat:

Ce preferati fetelor: Penis mare sau penis mic? Vreau sa dezbatem subiectul si sa ma lamuresc si eu daca fetele mint când spun ca *marimea nu conteaza* happy

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In fapt grosimea conteaza, atingerea peretilor vaginale de catre penis determina senzati puternice si stimularea clitorisului, desigur ca conteaza si cat de lung este
https://www.youtube.com/watch?v=BK3SXjJ5Zog
http://www.sciencemag.org/news/2015/03/how-big-average-penis
85% of women were satisfied with their partner’s penis size but only 55% of men were satisfied with their penis size (45% wanted to be larger, and 0.2% wanted to be smaller
Most women prefer girth over length, and scientific precedent proves it. As Men's Health has noted, several comprehensive studies on this very topic concluded girth always comes out the winner.

http://www.herballove.com/......lly-prefer

wow am facut o sesiune de stiinta

| PersonajFictiv a răspuns:

Ca a mea.

| Necunoscut112 a răspuns:

Femeile vor un penis mare, crede-ma. Pana nu dau de unul cu penisul cu adevarat mic au impresia ca marimea nu conteaza. Un penis mic aduce o groaza de frustrari.

| 393Dan a răspuns:

Parerea mea e ca mediu e perfect. Insa cand ele zic la "mediu" ca-i "mic". Asta nu penisu-i mic, asta ele-s largi.

| AlexDFY a răspuns:

Crede ma ca nici femeile nu stiu ce vor, unele spun ca vor penis mare, dau de un baiat care o are mare, si de fapt nu le mai place, dar marimea medie e cea mai buna, pentru ca nu toate fetele sunt la fel.

| Ssspup a răspuns:

Nici prea mare, nici prea mic happy. "Mărimea nu contează" e doar o minciună big grin. Fiecare fata are preferinte diferite. happy funda? big grin

| DsqCnc1 a răspuns:

Am penisul de 22cm si destul de gros cu ori ce femeie care o fac imi spune ca o doare si am momente cand refuz femeia pentru ca ma aștept sa imi zică ca o doare si ca din cauza mea a facut rana am întâlnit femei care sa ma caute pe la usi am întâlnit femei care sa fuga de mine din cauza penisului eu zică ca e mai bine sa ai un penis normal nici mare nici mic sa poți sa te întâlnești si a 2 oară sa o faceți

| Maria98971hi a răspuns:

Mari

| Maria98971hi a răspuns:

Pentru mine conteaza mărimea și as prefera un penis mare.Acum depinde și de preferințe

| G0odBoy explică (pentru Maria98971hi):

Poti sa-mi spui de ce preferi un penis mare? Care e motivul? Astept raspunshappy