| VacutzaRoscata a întrebat:

Ce preferati la o fata mai mult
sanii sau fundul?
si cum ati vrea sa fie cele doua?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sanii. Medii spre mari si putin de tot lasati.

| shtephie a răspuns:

Daca as fi baiat, as prefera mintea ei=inteligenta ei!

| ruPfashu a răspuns:

Eu prefer frumusetea interioara. Cea exterioara e trecatoare.

| lexx_8353 a răspuns:

Sani,Fund? nu un baiat nu trebuie sa placa o fata dupa asemenea criterii crede-ma un baiat trebuie sa se uite la frumusetea interioara si mai putin formele si IQ-ul.bine acum sa nu credeti ca eu m-as combina cu o fata care este repetenta.fiecare vede lucrurile altfel dar eu nu ma uit neaparat la forme ma uit in special la suflet apoi frumusetea exterioara si altelewinking