| bebitza a întrebat:

Ce preferati voi baietii:o "blonda sexy" sau o "bruneta focoasa"?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Mai bine o satena inimoasa si sufletista.

24 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Te las pe tine sa meditezi la asta Zbenguici daca asta ai inteles din afirmatia mea. Totusi, ciudat ca te-ai gandit la gura. Ma abtin.

| Flav a răspuns:

DimoDi, eu n-am in replica de mai sus nici blonde nici brunetelaughing. Si-am incercat sa privesc si din perspectiva spusa de tine.winking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cu gura inchisa sau deschisa, Flav?

Shin
| Shin a răspuns:

Dap, pe amandoua.. Desi.. parca bruneta e mai misterioasa winking
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Dap, pe amandoua. Desi. parca bruneta e mai misterioasawinking
Shin.

| remus a răspuns:

Prefer blonda.

| Ioana_8202 a răspuns:

Eu sunt satena flav laughing

| DiMoDi a răspuns:

Zbenguici, se referea la inteligenţă, Flav! Blondele sunt de preferat cu gura închisă ca să nu "scape" vreo prostie big grin
Nu ştii cum se spune, că nu există brunete proaste, pentru că s-au oxigenat toate?winking

| DiMoDi a răspuns:

Dacă nu ai înţeles, eu m-am referit la răspunsul lui Zbenguici, sancţionat de tine, Flav, nu la al tău happy

Răspuns utilizator avertizat
| MarYoBenucci a răspuns:

Baietii le plac blondele dar iubesc brunetelewinking have a nice day happy

| andreig a răspuns:

Daca e o blonda sexy inculta prefer o bruneta draguta dar inteligenta.

| rap4life a răspuns:

O bruneta focoasa, si ele sunt foarte sexy, desigur merg si blondele, dar as prefera o brunetahappy

| AndrusKanu a răspuns:

Pe amândouă... whistling

| Anonim_1434 a răspuns:

Blondele arata bine ...bruneta e focoasa rau si unele sunt perverse

| bibiank a răspuns:

Uite de intrebari de astea dai peste tot o blonda sau bruneta...eu sunt satena natural...si de aia m.am facut roscata. k pe acolo nu prea se comenteazatongue:tongue:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta....cu toate ca merge si o roscata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele sint mai sexi mai curvistine, nu bag mina in foc pentru brunete dar maritate sint mai bune familiste mai cuminti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii dintre voi chiar credeti ce se spune in bancurile cu blonde? Blonda = prostuta, bruneta= inteligenta?
Atunci cum va explicati faptul ca tarile nordice (ai caror locuitori sunt in general blonzi) sunt super dezvoltate iar tarile africane sunt vai de mama lor, o adunatura de triburi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si roscatele? de noi nu zice nimeni nimic?(dar nu alea vopsite)

| Priap a răspuns:

Blonda sexy

| Criss_2263 a răspuns:

Bei sunteti chiar enervanti daca 3 blonde din 5 sunt panarame, proaste...asta nu inseamna k si celelante sunt tot asa ok... da mai lasati-le dracu in pace k sunteti chiar rai si dragi mei v-ati uitat la blondele care sunt mai umblarete si mai proaste k jumatate din parul lor este brunet, saten, roscat ( in concluzie sunt VOPSITE )? eu nu ma consider proasta pentru ca sunt blonda dar daca mai aud mult asta chiar o sa cred ca sunt. sunteti nesii sorry dar nu este corect... asta e discriminare

| andylarkine2009 a răspuns:

Ah...de cand vreau o blonda... dar raman cu bruneta happy

| marik_6885 a răspuns:

O blonda sexy cu sini mari haahhi