| anonim_4396 a întrebat:

De ce cauta fetele baieti pe Facebook in timp ce sunt in relatie? Dar dupa fapte e acolo cu tine pare ca e multumita. Zic de o fata de 20 ani.
O fata care zice ca te iubeste mult mult tot iti spune, dar totusi este usor smechera cel putin pare, intuitia mea, minte din cand in cand lucruri marunte cel putin despre trecutul ei, iar daca o intrebi de ce s-a uitat la un profil de Facebook al unui baiat isi roade unghiile spunand ca a pus-o o prietena sa se uite. Dar totusi face lucruri pare ok.
Sau da like pe insta la un baiat si zice ca vrea sa faca o fata geloasa ca ii place de el.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa este online-ul pentru flirt, minciuna si joaca si este valabil atat pentru fete cat si pentru baieti.

O fata (sau un baiat) care te iubeste sincer si adevarat NU cauta nimic online si nu flirteaza cu altii, fiindca are in viata reala o persoana draga, pe care o iubeste sincer.

In cazul tau, prietena ta nu te iubeste, dar sta cu tine din plictiseala sau pentru ca se simte confortabil sa iasa cu tine, dar ea continua sa caute baieti care ii plac si atunci cand va gasi pe altcineva, te va anunta ca se desparte de tine, fiindca intr-adevar ea nu te iubeste.

Nimeni nu sta online pe Facebook sa dea like la alt baieti afirmand ca rea sa faca geloasa pe alta fata, asta este minciuna crasa, ca sa te prosteasca pe tine.

Este foarte clar ca nu-i pasa de tine, atata vreme cat continua sa dea like si sa urmareasca alti baieti pe Facebook, isnta si alte site-uri de socializare. Nu m-ar mira sa le si scrie emsaje, pe care apoi le sterge sa nu le vezi tu.

| AncaDorina1993 a răspuns:

Poți să o testezi. Sa vezi ce-i poate capul.

| Anonima934874 a răspuns:

E clar ca nu e interesata de tine, de aia se uita la alții si da like uri