| anonim_4396 a întrebat:

De ce e mai stimulant pentru o fata de 20 de ani matura la varsta ei o relatie in care baiatul nu isi da asa mult interesul decat un baiat care isi da interesul? Chiar daca ea e cuminte, linistita etc.

4 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

N-ai cum sa intelegi o femeie nu te mai chinui, cand n-ai bani te intreaba de bani cand esti scund de ce nu esti inalt, cand una cand alta, nu le plac aia frumosi ca n-au bani si nici aia cu bani ca sunt urati, cauta perfectiunea si sunt vesnic nemultumite si nehotarate, astepta pe harap alb sa vina cu yachtul sa le ia de la poarta.

| Lupică27 a răspuns (pentru Lupică27):

Toate zic ca nu sunt materialiste dar daca te vad ca mergi mai mult pe jos sau cu autobuzul in secunda doi te intreaba de masina.

| Madaxo97 a răspuns:

Daca are 20 ani nu înseamnă ca e neapărat si matură. Nu cred ca vreo femeie ar prefera un golan in locul unui băiat care o tratează bine si isi da interesul. Poate doar nu te place, nu i se pare ca esti genul ei, chiar daca te porți frumos, nu ii place de altul doar pentru ca e golan, o avea si alte calități. Cat despre "cuminte si liniștită" e o vorba laughing nu înseamnă ca chiar si e, de multe ori fetele mai timizi, cuminti aparent sunt cele mai dornice si active in pat.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Salut! Aparent liniștită.
Nu știi niciodată ce se ascunde sub masca cumințeniei.
Femeile... Toate vor golani, pentru satisfacerea plăcerilor.
Și când se satură de pluă golanească, caută un băiat liniștit, respectos, etc.
Și el, așa cum e trendul, trebuie să creadă că este adevărata ei dragoste.
Și pică pe capul lui când se vrea căsătorită.
Noi bărbații, nu trebuie să punem întrebări... Despre trecut și alți mother fucker, cu care a rupt patul... Pentru că suntem catalogați drept misogini.
Sincer? Nu se mai merită să pui suflet în nici o relație.
Cel mai bine este să te bucuri și tu de ea, cum au făcut și alții.