| goanta9595 a întrebat:

Ce prefers fetele? Scund si slab sau inalt, plinut(20kg in plus) si ochi verzi/albastri

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe primul loc este fața omului, chiar ieri am vazut cupluri de el.mic ea inalta, ce avea tipul? Față frumoasă, bratele mari de muschi, avea un imc normal si mergea drept, tipul

| LPCTSTR a răspuns:

De ce numai fetele? Crezi ca baietii nu s-ar uita la tine? rolling on the floor

Ma rog, dupa standardele societatii ipocrite romanesti, slab si inalt, "take it or leave it", ca niciuna nu este combinatia viabila si nedatatoare de imbecilitate in randul minorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac, de exemplu, cei cu părul blond sau șaten deschis la culoare, înalți de 1.80 sau 1.85, și robuști. tongue

| Sekim a răspuns:

Înalt și slăbuț, asta prefera. Și, stai liniștit, cu așa ceva agăți panara**, cu caracterul cucerești fetele adevărate. Caracterul e numărul 1 mereu. Chiar daca una frumoasa zice că ești urat deși ai caracter, asta înseamnă că ea e decât frumoasa, in rest, gunoi.

| Vikaa a răspuns:

Inalt si plinut, la ochi nu am preferinta, albastrii sa nu fie ca nu imi plac.

| Anonima163333 a răspuns:

Scund si slab!

| SLS92 a răspuns:

Fii atent iti zic eu ce - sa aiba o personalitate super si un suflet de aur, functioneaza 100% oriunde trebuie doar sa iesi din casa si sa le cunosti happy garantez asta

| alexalx1234 a răspuns (pentru SLS92):

Funcționează pe dracu

| NyanMei a răspuns:

De fiecare data cand vad intrebari legate de aspectul fizic imi vine sa imi dau palme. Fiecare om are o alta perceptie asupra termenului de "frumos". Frumosul meu nu este si frumosul tau. Punct. Daca mie imi plac tipii mai plinuti, asta nu inseamna ca tututor ne plac tipii plinuti. Fiecare om are gusturile proprii. Cel mai important este ca TU sa te simti bine in propriul corp!

| oabaisnssowbqiai a răspuns:

Om să fii