| onename a întrebat:

Cum arata partenerul potrivit pentru tine? [Inalt, plinut, slabut, brunet, ochi albastri, etc ] Sa vad, are cineva preferinte asemanatoare cu ale mele?

Răspuns Câştigător
| CreativeGirl a răspuns:

Partenerul potrivit?!`happy
Un baiat simpatic,amuzant,vesel,interesant,curajos,potrivit(nici slab nici plin),ochii-nici nu stiu,albastri ar fi de dorit(dar asta nu conteaza prea mult p/u mine),brunet si principalu`sa fie bun, sa stimeze fetele, educat si sa ma iubeasQa))``.

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

`Hello.
- inalt = 1.80 devil
- sa aiba ochi... albastiibatting eyelashes
- brunet = cu freza facuta devil
- muschi :p
- sa nu aiba nas mare x_x
- sa aiba masina (tit, tit ) =]]
- sa aiba forma frunoasa la unghii love struck
- sa nu aiba urechile mari \m/
Cam atat. big hug
Sa fii cuminte.winking

| Cristynik a răspuns:

Hmmm...Pai mai intai trebuie sa fie putin mai inalt ca mine dar nici foarte sa trebuiasca sa stea jos pentru al sarutalaughing thinking aa ochii verzy sau albastrii si totusi asta nu conteaza foarte mult, Parul brunet blond nici asta nu conteaza mult...dar sa aiba patratele=p~ laughing si sa fie frumos.smug sa nu ma fac de ras cu el pe stradahappyhee hee

| LiviaDulcika a răspuns:

Sa vedem:
1)Blond
2)Cu breton(nu mare!)
3)nici plin nici slab, potrivit
4)ochii sa fie albastri
5)cu cativa cm mai mare decat mine(am un metru 49)
6)Sa aiba 12 maxim 13 ani(am 11 crying)
:*