| Roza21 a întrebat:

Ce reprezinta femeia pentru voi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O persoana care te consuma la portofel si care nu e in stare sa fie fidela.

| CoquineNoire a răspuns:

Simbolul suprem al feminitatii.

| Dennys1521 a răspuns:

Niste...femeilaughing

| TheSpecialOne a răspuns:

FEMÉIE, femei, s. f. 1. Persoană adultă de sex feminin; muiere. 2. Persoană de sex feminin căsătorită. ♦ (Pop.; urmat de determinări în genitiv sau de un adjectiv posesiv) Soție, nevastă. [Pr.: -me-ie] – Lat. familia „familie".

| Balmung a răspuns:

Femeia creatura, care cand Dumnezeu a facut-o a plans.de fercire. Mai presus de ingeri, singura fiinta menita pentru a fi iubita, nu inteleasa.Perechea si egala barbatului.

| Roza21 explică:

@Anonimul e frumos ceea ce ai zis

Răspuns utilizator avertizat
| alinnephilim a răspuns:

Animalul meu preferat! big grin

| AdRiAn_9543 a răspuns:

Pentru mine femeia reprezinta o faptura foarte frumoasa si atat de delicatata si gratioasa! Ea niciodata nu ar trebui sa fie atinsa nici macar cu o floare, indiferent cat greseste (din pacate nu toti gandesc ca mine... )

Sper ca ti-a placut raspunsul, revin-o cu un reply big grin

| Sleep a răspuns:

Pentru mine reprezinta cel mai mare dusman al meu si cel mai bun prieten. dusman pentru ca ma face sa fiu dependent de ea si prieten pentru ca ma completeaza si ma face sa am un rost in viata

| Ecou a răspuns:

Nu am atata capacitate intelectuala sa stiu ce reprezinta femeia pentru mine!

| RooneY_6948 a răspuns:

Pentru mine femeia reprezinta o faptura foarte frumoasa si atat de delicatata si gratioasa! Ea niciodata nu ar trebui sa fie atinsa nici macar cu o floare, indiferent cat greseste (din pacate nu toti gandesc ca mine... )
Si pentru mine la fel.

| pisoiul007 a răspuns:

Persoana care ne este mereu alaturi si ne face sa ne simtim minunat (unele...)

| Troll_5705 a răspuns:

Obiectul cel mai de pret. Ba nu, scuze. Obiectul cel mai de pret dupa telefon.