| Vanessa_4851 a întrebat:

Ce reprezinta iubirea pentru voi?

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Desi iubirea nu poate fi descrisa in cuvinte, parerea e, ma este ca reprezinta acel sentiment cand tii la o persoana mai mult decat la tine insuti, fie acea persoana un iubit, un parinte, o prieten/a, o sora, un fate, sau orice "aproape al nostru"

| adryana_6040 a răspuns:

Iubirea... este un sentiment placut, o stare de bine! Intr`adevar cei ce iubesc se gandesc mai mult de jumatate de zi la persoana pe care o doresc.si vor sa fie langa ea in acel moment! Atunci cand iubesti vrei ca persoana de langa tine sa te iubeasca, sa iti marturiseasca ceea ce simte si sa iti demonsetreze! in final tot ce zic... este un sentiment pe care toti il vom aveahappy

| StefanJobs a răspuns:

Dragostea e naivitatea unei bestii in fata cu gratii de gheata.

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Iubirea este cel mai pur si mai frumos sentiment pe care un om il poate simti pentru semenii sai:X

| caius a răspuns:

Un lucru minunat si o durere de cap

| BAM_7947 a răspuns:

Minciuna, bataie de joc, nesimtire, iar minciuna, stres, cheltuiala, iar stres, cicaleala, etc...in general numai lucruri bune laughing

| xDeea_6061 a răspuns:

Iubirea e nebunia inteleptului si intelepciunea nebunului! :]

| assassin_9775 a răspuns:

Pentru tine? tongue