| JustMeCata a întrebat:

Ce rost are sa iubesti o persoana dacă ea nu te iubește? De ce se întâmpla în viata sa iubești dar sa fi rănit? Eu stau sunt trist si ma gandesc la ea dar ea poate rade și ii este bine și oare s-a gândit vreo data la mine... Ea nu ma urăște, vorbim dar rar, o vad în toată ziua și din păcate eu nu pot fi cu ea crying, pur și simplu nu știu ce sa fac, pot spune ca este o iubire imposibila dar se spune ca în viata totul este posibil, și pana la urma speranța moare ultima.

Ma scuzați dacă îs ceva greșeli de exprimare.

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Iarasi tu? daca nu puneai aceeasi intrebare de "n" ori,pana acu ti'ai fi gasit o haita de fete, lasa vaicarelile, fii barbata.

| KarmaChameleon a răspuns:

Sincer,nici eu nu stiu de ce unii sufera atat pentru persoane care nu merita.Si eu stau si ma gandesc ca cel ce imi jura iubire si imi zicea ca ma adora s-a schimbat de la o saptamana la alta.Eu sufar, dar el ii cu alta, imi zic mie insumi ca nu merita.dar tot imi doresc sa se intoarca la mine.Si eu sunt total de acord cu faptul ca speranta moare ultima...Iti doresc sa reusesti sa fii impreuna cu ea si sa va iubiti mult(sau sa reusesti sa te indragostesti din nou si sa nu mai suferi). Numai bine!