| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

Ce s-a schimbat la tine ca fizic si comportament cand te ai dezvirginat?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic, doar ca am o grija in plus: sa ma duc la ginecolog o data pe an.

| username23 a răspuns:

Draga nu te ingrasi de loc, sexul ca un sport, eu una am slabit ca un chibrit, asa a zis si medicul: sexul din iubire ca un sport!

| justmeesb a răspuns:

Asta e mai mult un mit, nu toate fetele se ingrasa sau se latesc in solduri. nu prea are legatura cu dezvirginarea, ceva schimbari in corp au loc in ceea ce priveste hormonii, dar asta nu inseamna ca te ingrasi sau mai stiu eu ce, iar ca si comportament nici atat, doar nu e o vraja care te transforma peste noapte intr-o grasa tupeista, stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si comportament thinking, ma apuca niste emotii cand vorbesc despre sexhee hee.
Fizic, cred ca sunt mai mare, acolo jos laughing. Alceva nu cred.

xoxo