| Anna8812 a întrebat:

Feminitatea tine de aspectul fizic? Sau tine de comportament?

20 răspunsuri:
| inflicted a răspuns:

Nu prea inteleg ce inseamna comportament feminin?

| RAY a răspuns:

Astea sunt dogme tampite alte societati, eu nu pot avea feminitate fiind barbat? ce inseamna feminiate? tu nu poti avea masculinitate sau e rezervata doar barbatilor? cine decide asta? subiecti supusi unor subiecte apoi analizate de un necunoscut nu se observa diferente mari, asa ca feminiatea, masculinitatea sunt miturii

| Anna8812 explică (pentru RAY):

Eu n-as crede

| RAY a răspuns (pentru Anna8812):

Daca ma enervezi fac si operatia aia numa sa iti demonstrez ca pot

| FreddieM a răspuns (pentru RAY):

Mai Ray, bineinteles ca poti sa te imbraci cu fusta sau sa te fardezi daca asta simti ca vrei, dar nu poti pretinde ca si celorlalti sa le placa atitudinea si comportamenrul tau. Unora le poate placea, altora nu.
Eu mi-am spus parerea sincera ca barbatii efeminati mi se par dezgustatori, la fel ca si femeile cu apucaturi masculinizate, sunt reapingatoare de-a dreptul, dar asta o simt eu, nu e o regula, unii poate le prefera.

| RAY a răspuns (pentru FreddieM):

Inseamna ca daca plang sunt femeie? ce inseamna a fii masculin?

| FreddieM a răspuns (pentru RAY):

Barbatii nu simt emotii? Eu lacrimez si cand vad pe cineva ca se bucura la televizor si sunt perfect masculin deci intrebarea nu are fond.

| RAY a răspuns (pentru FreddieM):

Bine ca mi-ai spus, credeam mereu ca sunt fata

| Drimmero a răspuns:

De ambele, mai ales de trasaturile fizice feminine, nu prea se poate una fara alta.

| Freya1 a răspuns:

Ambele.

| Sofer a răspuns:

Amandoua.

| oglindasultanului a răspuns:

Aspect, si fara comportament, doar supunere la genul opus.

| Furnicuta000 a răspuns:

Aspectul fizic joaca un rol foarte important. Eu de ex aveam la liceu o profesoara foarte frumoasa, era superba mai ales la fata, ziceai ca are 20 ani desi avea 40. Dar se imbraca foarte prost, cu niste haine urate, demodate, scamosate etc, ce sa mai, ceva groaznic, parul prins intr-o coada jos. Mereu ma gandeam ca daca femeia aia isi lua niste haine ca lumea si isi facea o tunsoare frumoasa plus niste ruj, niste bijuterii etc dar nimic exagerat, era bomba.

| FreddieM a răspuns:

Parerea mea e ca poate fi prezenta sau absenta la ambele sexe, atat fizic cat si pe latura comportamentala, dar este mult mai agreabila si placut de observat si admirat la fete. Baietii cu linii fizice feminine imi par dezgustatori, iar comportamentul feminin, vestimentatie, make-up, depilari, pensari etc, absolut dezgustatoare si nonnaturale pentru un barbat.

| Dalmore a răspuns:

Mai mult de aspectul fizic, de ex. eu sunt feminină și într-un hoodie bărbătesc, pentru că am părul foarte lung și trăsături delicate.

| Jus7t a răspuns (pentru Dalmore):

Și vorbe delicate ai, te cerți ca o fetiță inocentă, asta ai uitat să adaugi. laughing

| Dalmore a răspuns (pentru Jus7t):

Nu sunt nici delicată, nici inocentă, chiar dacă așa par și viața mea nu se rezumă la TPU. Ce vezi tu aici nu e nici măcar 1% din mine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cum de prezinți și de comportament.
Tine de prezentare nu de cum arati, daca te îmbraci ca o curwa și te prezinți ca o curwa vei fii percepută ca o curwa.

| Mogiojojo a răspuns:

Si daca era bomba ce se intampla? La unii oameni le place simplitatea si nu le place sa epateze atat. Treaba asta cu hainele 'ultimul racnet' e doar in Balcani.

| Gurgundu a răspuns:

Daca trage 3 pachete pe zi si scuipa e femeie!