| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Cu ce animal va asemanati?!hee hee Fizic si la comportamentlaughing.

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Cu un porc, asa ma numeste sotia cand este draguta cu mine laughing

26 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu seman cu o ursoaica, dar nu chiar mare cum crezi, daca te pui cu mine, cu siguranta ma vei doborilaughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna, la comportament cu o scorpie, la fizic.cu o pisica.Mai ales, atunci cand ma dau cu tus si-mi fac smokey eyes.

pa, pa.

| Serena1993 a răspuns:

Cainele-sunt loiala si numi tradez prietenii

fizicthinking tot cu un caine.

| Razvan a răspuns:

Vultur la comportament.Socializeaza putin, prefera sa stea singur respectiv cu perechea si sa zboare.Si eu as zbura dar nu mai imi cresc aripile odatawaiting
Asa, la fata seaman cu Chupacabrahee hee

| hominid dreak a răspuns:

Cred ca poza mea spune totul, chiar daca nu sunt perfect.Insa sunt sincer mandru de starea mea evolutiva, stere ce ma face sa nutresc speranta ca din punct de vedere animalic voi ajunge la cel mai inalt grad de performanta, dezvoltand acele calitati native ce vor sluji la binele intregii societati.

| maryana5 a răspuns:

Veverita ca sunt dinamica smug si pisica ca ma rasfatbatting eyelasheshee hee

| Adredemesconf a răspuns:

O pisica as zice...thinking Sunt in zodia leu, si la comportament chiar seman bine cu un leu blushing dar la fizic seman mai degraba cu o pisicutabatting eyelashes.

O zi frumoasa!

| Fluffy a răspuns:

Cu o capralaughing

| Dean1996 a răspuns:

La comportament cu o pisicalaughing, fizic cu nici unul

| Диана a răspuns:

Un liliac. laughing

| Luori a răspuns:

Cate putin din fiecare;))
Pisicuta stiu bine ca nu prea; nu-mi place sa ma tin pe langa oameni, sa ma alint si in plus are acel aer de "nu-mi pasa ".
Catel - loiala sunt si nu-mi tradez prietenii.
Leu, ghepard - mai am astfel de momente, chiar destul de dese. Comportamentul, iuteala cu care se misca, cum sta la panda pana stie cand sa atace.
Gaina - da, noaptea, cand m-ai sunt singura prin casa :) [ inca mai incerc sa fac oul de aur ]
Pasare [ mai ales de noapte ] - spirit liber, liiibeeeer!
Este si un astfel de test : http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_psihologice/Ce_animal_esti-132
Rezultatul meu :Esti un inorog! Unii cred ca inorogii sunt un mit… Esti unul dintre cele mai rare animale. Unicornii sunt deosebiti, magici, eleganti si buni la aproape tot ce fac. Si sunt indragiti toti cei din jurul lor

| cristianorudi7 a răspuns:

Lup

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Cei mai multi spun ca maimuta laughinglaughing

| Anileda a răspuns:

Mi-am facut un test si cica seman cu o pisica persanalaughing

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pai cred ca, cu una bucata pisica laughing

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Cu o râmă.

| d33a a răspuns:

Nu stiu.
Daca poti semana cu un animal la comportament e ok, dar e imposibil sa semeni cu un animal la fizic laughing

| Freak_6887 a răspuns:

Un catelus laughing

| gya15 a răspuns:

Cu o felina! Uneori fioroase, uneori dragalase poate chiar si sirete, dar sincere si cu un fizic de invidiat!

| mnbv a răspuns:

Esti un inorog! Unii cred ca inorogii sunt un mit… Esti unul dintre cele mai rare animale. Unicornii sunt deosebiti, magici, eleganti si buni la aproape tot ce fac. Si sunt indragiti toti cei din jurul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un iepure - precaut, atent, timid. Dar fizic, nu cred. Poate doar cu o iepurică Playboy. Lol.

| BeautyTeacher a răspuns:

Nu stiu eu da tu sigur cu o scroafa.

| lololooo a răspuns:

Pisica. Comportament - Leoaicaa laughing)

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Pai eu sunt zodia rac deci rac

| dudaXmori a răspuns:

Cu un porc