| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa am erecti mai puternice? Am vazut pe net o faza cu prosopu... Ce as putea sa fac?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cum vine faza aia cu prosop? laughing ia povesteste ca sunt curioslaughing

| Gicalaur a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Sa pui apa calda pe prosop si dupa sa il pui pe penis... sau un prosop uscat sa il folosesti gen haltera laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Gicalaur):

Interesant si amuzant, o sa incerc rolling on the floor

| Snoopy001 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

laughing) LooooL laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te gandesti la posibilitatea de a avea/intretine fantezii sexuale cu cea mai inaccesibila/dorita colega/prietena.

| neutrino a răspuns:

Cumpara si tu un prosop si incearca, dupa care poti reveni sa ne spui concluziile tale.

| Emilian65 a răspuns:

Si ce facea cu prosopul? Sa nu te masturbezi in exces.

| ywar a răspuns:

Faci tractiuni cu... ce ai in dotare.