| ~AleXa~ a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma placa un baiat de la scoala? Ce pot sa fac pentru a iesi in evidenta si sa observe!? Dau fundita!happyhappy

3 răspunsuri:
| dnxbv a răspuns:

Ia o grenada, scoate-i cuiul si asteapta. te asigur ca vei iesi...

| zalisa a răspuns:

Să te tunzi cheală, să-ți legi de urechi doua oale mari, să te îmbraci într-un cearșaf murdar și apoi să-ți prinzi pe frunte un bilețel pe care să scrie > " Din ce trei neuroni care mi-au mai ramas, unul doarme, unul e blonav și unul tocmai a murit." <
laughing
Dude!

| Madden a răspuns:

Intreba-l ce face si apoi zambeste si spune ca nu ai fost atenta! happy