| ~AleXa~ a întrebat:

Mai multe raspunsuri!happyCe sa fac ca sa ma placa un baiat de la scoala? Ce pot sa fac pentru a iesi in evidenta si sa observe!? Dau fundita!
happyhappy love struck

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fii naturala.

| HaiHui4Ever a răspuns:

Sa te imbraci ingrijit nu ca o manelista.

si nici ca o pitzi ca in poza de la profil (pe intuneric nu se poarta ochelari de soare)

| xoxo131 a răspuns:

Draguta :*
Uite cum e, acum depinde de baiat.
Daca e cocalar : trebuie sa fii sexy, frumoasa, si nu mai stiu eu cum
Daca e un baiat obisnuit : trebuie sa fii cat de cat frumusica, un puic desteapta ( daca mai conteza in ziua de azi ), si sa te inbraci cat de cat bine.
Daca e un baiat special : Trebuie sa fii naturala, sa stii ce vrei de la viata, nu conteaza frumusetea ci acel ceva din tine si important e sa fii sincera.
Sper ca ti'am fost de ajutor :*

| BlairWaldorfGGLeightonMeesterFAN a răspuns:

In mod normal toata lumea ti-ar spune sa fii naturala, asa ar trebuie, dar cateodata e nevoie de mai mult.
Incearca sa-l privesti putin mai insistent... iar uneori sa-i zambesti discret happy

| lifeismusic a răspuns:

Pai.ar trebui sa fi sigura pe tine in primul rand...
1. pozitia conteaza, stai dreapta si mandra, asta va demonstra ca sti ce vrei de la viata
2. pentru ai atrage atentia, cand treci pe langa el, privestel fara team in ochi, dar si si senzuala
3 dupa o saptamana, incepe sa-i zambesti discret.

dupa asta.sigur o sa te aibe in vedere

daca nu face nimic... incearca totusi sa cauti un moment in care sa fiti singuri. intereseaza-te in ce clasa e... imprietenestete cu prietenii lui
afla cand chiuleste, mergi unde merge si el.si fa sa para o coincidenta...

sper ca te-am ajutatwinking
si scuze de greselile de ortografie.laughing