| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca am pierdut aparatu dentar.cum ma mai duc acum la dentist.

Cat costa unul nou. era mobil

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce legatura are asta cu dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai gresesc categoriiile nenea anonimhappytonguesi despre pret nu stiu sigur cel mai bine intreaba medicul dentist in jur de 5 milioane cva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai gresesc categoriiile nenea anonimhappytonguesi despre pret nu stiu sigur cel mai bine intreaba medicul dentist in jur de 5 milioane cva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai gresesc categoriiile nenea anonimhappytonguesi despre pret nu stiu sigur cel mai bine intreaba medicul dentist in jur de 5 milioane ceva de genu

| AnastasyaPopp a răspuns:

Salut! Pretul unui aparat incepe de la 500 de lei si poate ajunge chiar pana la 900 de lei.