| Vali1234gahavjygjaka a întrebat:

Ce sa fac daca in jurul anusului am foarte mult par si ma deranjeaza ideea? Are vreo importanta daca e sau nu acolo?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula acel par nu are cu ce sa te deranjeze. In cel mai rau caz daca te deranjeaza "ideea" ca exista, pur si simplu il tunzi cu foarfeca. big grin

| vocea a răspuns:

Nu stiu cat e de recomandat sa il epilezi. pentru ca atunci cand o sa inceapa sa iti creasca si nu o sa fie suficient de lung sa il poti epila din nou, probabil o sa te intepe de nu o sa poti sta pe scaun. Cunosc o fata care la fel are probleme cu pilozitatea si ea se duce la salon sa il decoloreze: fund, spate, obraji.

| Luizaaa a răspuns:

In primul rand parul are rolul de a proteja zona de diferiti factori din mediul extern. Poate ca ai auzit ca medicii recomanda sa nu te epilezi complet in zona intima ci doar sa scurtezi parul. Ce conteaza daca ai pilozitati. Cum doresti, daca vrei il indepartezi daca nu...

| ceciliastefanescu2000 a răspuns:

Ia coasa si apuca-te de treaba

| ionel6231 a răspuns:

Cati ani ai? big grin

| rupbucile6969 a răspuns:

Si eu arat ca o maimuta, dar femeilor le place asta.de fiecare ddata cand o fata imi face sex oral, ii spun sa imi linga si firele de par de la fund, ejaculez mai puternic si ma simt mult mai curat