| Missyy a întrebat:

Ce sa fac daca o colega mi-a citit mesajele de pe facebook cu prietenul meu de care nimeni nu stia?

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Si care e problema? Si ce daca e mai mic? Daca tie iti place, nu e treaba nimanui, mai ales a fetei respective.Si ar trebui s-o eviti un timp sa vada ca a fost un pic nelalocul lui, gestul.

| FollowTheLight a răspuns:

Recomanda-i colegei tale sa isi cumpere o viata, vezi ca poate gaseste una de javra la adapostul de caini ca am auzit ca incep eutanasierile. Sau mai bine zii sa si-o cumpere de la PPT (preturi pentru toti). Nu are cum sa fie mai scumpa decat ea acolo.

| Dariusuu a răspuns:

Data viitoare fii mai atentă.E intimitatea ta şi colega ta chiar a fost o nesimţită.

Vorbeşte cu ea dacă cu frumosul nu se poate.

Te pup.

| Danysan a răspuns:

Ete na -si care e problema -ce nu ai voie sa ai prieten -fi matura si lasa copilariile.Era prietenu tau -si apoi ea a dat dovada de nesimtire ca s-a bagat in intimitatile voastre-daca descriai acolo aspecte legate de cum v-ati fu*tut -trebuia sa fie ea mot sa afle-ce nesuferite astea-merita un morcov in dos!

| Zabbyel a răspuns:

O sa inceapa sa spuna ceea ce a citit si or sa afle mai multa lume ploii de comenturi vor aparea big grin succes devil)

| varcolaccc a răspuns:

Alta data sa ai mai multă grija de ceva pe care il ti secret. Acum nu poti face decat sa infrunti problema. Tu sti de ce tine-ai secret, si daca iti e prietena cu adevarat iti va păstra secretul daca nu iti dai seama de cine ai langa tine.

| Missyy explică (pentru varcolaccc):

Am tinut secret pentru ca prietenul meu e mai mic decat mine sad