| Mocanu_Tudorel_1992 a întrebat:

Buna am o intrebare, se pot sterge mesajele de pe Facebook ale destinatarului daca aceasta le.a citit

2 răspunsuri:
| lorena1gianinak a răspuns:

Am avut problema asta. Poti sterge mesajele de pe messenger atunci cand iti apar optiunile "sterge doar pentru mine" si "sterge pentru toti din connversatie".am vazut ca uneori a doua varianta nu apare ceea ce este deranjant, dar, cred ca asta depinde de conversatie.tii apasat pe mesaj si apare un cos de gunoi, dai pe el si selectezi ce versiune vrei tu dintre cele doua, daca apar ambele normal. Daca esti la calculator o sa iti apara in dreptul mesajului acele 3 puncte(...).

| LuluOneMillion a răspuns:

Doar daca intri pe contul lui si le stergi