| anonim_4396 a întrebat:

CE SA FAC? imi iubesc la nebunie prietenul. pur si simplu il ador.suntem impreuna de 1an si ceva insa el s-a schimbat mult.nu-mi spune vorbe dulci daca vreau sa ne vedem imi zice ceva de genu"ti-am zis eu sa nu vi la mine"e rece.simt ca nu ma iubeste.nu pot sa renunt la el.il iubesc enorm.nu stiu ce nu-i mai place la mine. e cu un pic mai mare decat mine.cu toate ca e mai rece imi spune ca mi se pare si ca el tine la mine dar nu-mi prea arata.nu ma iubeste nu? voi ce credeti? laura 17 ani.multumesc mult

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu lua decizii pripite, vorbeste cu el, forteaza-l la un dialog! Comunicarea este cheia!

| Dizzydizz a răspuns:

Si eu fac la fel cu pr meu.
Nu ii arat ca tin la el si imi reproseaza asta
Pur si simplu daca ar fi mai rece si el cu mine as fi si eu mai apropiata de el

Deci fii indiferenta
happy

| poesia a răspuns:

Eu cred ca te inseala!

| Te besk a răspuns:

Laura daca iti spune sa nu te duci la el acasa poate are ceva de ascuns, poate are alta prietena, pe care o ascunde, si cuvintele pe care ar trebui sa ti-le zica tie i le zice ala alta fata.Eu iti sfatuiesc sa renunti la el:TE INSEALA.Succes

te pup