| angelinthedark a întrebat:

Pana acum cateva zile prietenul meu mereu imi spunea dupa ce terminam de vorbit la telefon `te iubesc` sau `te pup`, de sunat mai suna foarte des dar nu stiu de ce nu mai imi spunesad, pana acum cateva zile imi spunea vorbe dulci la telefon, de vorbit vb frumos cu mine si ma suna de multe ori pe zi dar cand terminam de vorbit imi spune `hai ca te sun mai tarziu, ceau`crying, oare de ce se comporta asa? De ce nu mai imi spune ca ma iubeste si ca ma pupa, poate exagerez dar pentru mine conteaza aceste vorbe, recunosc ca eu poate nu prea i-am zis dar mereu ii raspundeam la fel... oare ce e cu el? De ce s-a schimbat asa deodata?

Răspuns Câştigător
| myworldis5784 a răspuns:

Scumpo dar tu de cite ori ii ziceai asa?
sau de cite ori pe zi il sunai doar ca sa ii zici un te iubesc?
uneori trebuie sa existe un feedback. asa ca pune mina pe telefon si suna-l si adui aminte ca il iubesti si sa vezi cum revine totul la normal!

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie sa ii raspunzi si tu cu aceleasi cuvinte ca altfel devine rece, mai ales daca este genul mamos.
Il iubesti, ia-ti inima in dinti si arata-i asta cat mai ai timp...

| gigiro a răspuns:

In general, cel care termina discutia trebuie sa adreseze formulele de despartire. Gandeste-te bine cine a spus primul ca pleaca, poate in ultimul timp ai fost tu si atunci tu trebuie sa -pupi. Daca nu e asa, se intampla ceva, poate tu esti prietena de pe telefon si el face sex cu alta. Intreaba-l dupa ce -l mai urmaresti cu formula de plecare.

| marcelan25 a răspuns:

Hi! Si eu am fost intr-o situatie asemanatoare. Eu o tot sunam si ii spune-am un "te iubesc" sau un "mi-e dor de tine" si ea ghici ce imi spunea, un simplu "bine". Pana cand m-am saturat sa ii tot spun si am devenit rece fata de ea, desi sincer o iubesc si acum desi suntem despartiti de ceva timp si ma cauta, ma suna. Ar trebui sa-l suni pana nu este prea tarziu. Si inca ceva, Sa ii spui mereu ceea ce simti pentru el. Nu spune "Te Iubesc" din obigatie, ca atunci nu mai are rost. Sper sa revina totul la normal intre voi. Te pup! Bafta!

| Antonimu a răspuns:

Pai daca tu nu ii zici, la un momentdat se satura... si in mintea lui a aparut ceva in genu: "Dar de ce sa ii spun numai eu?!" si probabil s-a suparat si din cauza asta.

| buldog a răspuns:

Sunt sigur ca ai gresit undeva! Ai fost cam superficiala chiar daca ai facut-o din stiinta sau nestiinta.Sa stii ca pe mine ca baiat ma doar cand ii spun iubitei ca o iubesc si ea nu se arata satisfacuta de aceasta!
Fi mai profunda!

Bafta!

| AnAiLuI a răspuns:

Cred ca s-a plictisit de tine... poate este alte chestii,,,big grin

| miauu a răspuns:

Hey
si ios la fel ca tine daca ma suna si nu-mi spune ma simt ff priost

poate trece printr-o perioada cam nasoala poate are ceva pe suflet
incearca sa vb cu el mai deschis

| denisa_4752 a răspuns:

Buna! cred ca ar fi ok in primul rand sa l intrebi ce se intampla. spune i ca il simti mai rece si ca ti se pare ca e cam indiferent de la o vreme.ar trebui sa i spui si tu vb dulci.asa cum conteaza pentru tine cu siguranta si pentru el conteaza! fii si tu mai lingusitoare:Xpoate simte si el nevoia de mai multa atnetie si afectiune din partea ta.bafta si sper sa fie ok:*

| Alina_5575 a răspuns:

Hmm. ceva de genu am patit si eu numai ca el nu se schimbase si mi-a zis pur si simplu intr-o seara cand vb la tels ca eu nu prea iii zic "te pup" la sfarsit si a spus ca nu`mi mai zice el pana nu zic si eu laughing...Cat despre tine nu stiu ce sa zic.parerea mea e sa il suni si tu sa-i spui cat de mult il iubesti...ca altfel vei pierde se va indeparta de tine mai multwinking

succes

| Katiee^^ a răspuns:

Buna. Si eu am trecut prin asta. Mi-au trecut prin minte tot felul de idei, dar am lasat sa treaca timpul si am observat ca am exagerat eu. Poate are unele probleme, poate e foarte ocupat. Mai asteapta putin. Daca, continua asa discuta cu el.
Succes! happy

| fame a răspuns:

Esti prea lingusitoare, so fi saturat baiatu

| Aiwendil a răspuns:

Suna-l si tu si spune-i ca il iubesti, nu ca il pupi. tongue Ca daca ii zici ca il pupi isi da seama ca ai ramas tot timida in vorbe romantice.big grin
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a vazut ca nu reactionezi cum si-ar placea, a renuntat.
Inca ceva, este prietenul tau, si deja de iubeste? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. l mai amagi... spune. i si tu ceea ce simti...altfel il pierzihappybaftawinking:*

| ralucutz26 a răspuns:

La fel am patit si eu! La mine a fodt din cauza ca eu nu ii zicem aproape nici o dat te iubesc! Vorbestel cu el si intreaba-l ce s-a intamplat! Asa am facut si eu bft! :*:*

| Zlataru_Emilia_1985 a răspuns:

Ofi cai ocupat cu alta si nun seamna ca daca at spunea te iubesc cai adevarat sepoate ca in momentul acela au fost cu alta iubire sit spunea la misto te iubesc daca te iub. Cu sinceritate te pastra in inima lui mai mult ca orce in lume Asa cred eu!