| B3b3lusha_4233 a întrebat:

Ce sa faccrying! imi place d iubitul pritenei mele`crying! ii ca o sora pentru minelove struck! si nu i`as putea spune ca-mi place d iubitul ei`crying! pentru ca s`ar despartzi` d el pentru mine`crying! si eu nu vreau asta`crying

Răspuns Câştigător
| CristinaElena96 a răspuns:

Hei buna
treci printr-o situatie foarte dificila
dar uite c cred ca ar trebui sa faci:
o prietenie se face greu si mai ales ca cred ca de multe ori ai plans pe umarul ei de multe ori te-a ajutat dar si tu cred ca ai ajutat-o daca zici ca ti-e ca o sora. ia-ti gandul de la baiat:NU SE MERITA sa strici prietenia dintre voi doua pentru un baiat.baieti sunt cat lumea si sunt sigura ca vei gasi un baiat care sa te inteleaga si sa te iubeasca succes si nu uita ca o prietenie trece si prin foc
>big grin

3 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai daca e pr ta sora ta nah nu ar trebuie sa te bagi si nu ar trebuie sa te indragostesti de el cu toate ca inimii nu ii poti porunci, dar daca ei se inteleg si se iubesc nu ar trebuie sa te bagi ast si u sa se desparta sau mai bine uital asa nu iti vei pierde prietena

Răspuns utilizator avertizat
| B3b3lusha_4233 explică:

Pai` ma inteleg ff bine cu iubitul pritenei mele...si nu as vrea sa stric relatia dintre noi`crying