| Miihaa a întrebat:

Ce sa fac, iubitul meu are penisul de 19 cm si circumferinta de 14.5 si ma doare cand facem sex?
De obicei il mai potolesc cu oral

12 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu mai sta incordata

| RareşTPUro a răspuns:

Fa-o mai mult pe el. Adica el sa stea sub tine. Tu vei controla actul sexual si cat vrei sa intre in vagin, cand el sta intins pe spate si tu pe el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura solutie intro astfel de situatie o poate reprezenta doar intretinerea unui preludiu obligatoriu, la nevoie chiar foarte lung, pentru a se atinge atat supraexcitarea ta, cat si inducerea unei relaxari cat mai profunde, serioase cu scopul de a destinde muschii vaginali. Aceasta pregatire poate fi realizata prin efectuarea unei masturbari prelungite prin degetica de catre amandoi, si a una sau mai multe reprize de cunilitie, inainte de penetrarea efectiva. Sunt convins ca procedand astfel vei reusi sa devii mereu fericita, multumita dar mai alers pe deplin satistacuta. Succes!

| AlexDFY a răspuns:

Norocos el de fel

| LostInPark a răspuns:

Fathers reading TPU D&S:
"hmm, i wonder of my bridegroom what size he...ah, f#ck'it if is smaller they go anal."

| hotsauce2w a răspuns:

Îl potolesti cu un anal.