| ILoveYouSoMuch a întrebat:

Ce sa fac la prima mea intalnire adica sunt si eu mica pn TPU am 9 ani si imi place de un baiat si la primul meu sarut ce sa fac sunt stresata si sunt inebunita de el vrem sa ne casatorim cand om fi mari si mi-e frica s-ai spun in fata ca il ador dar el stie dar cand ne sarutam vre o data ce s-ai zic? il ador il cunosc de 3 ani de la gradinita ce zice-ti va rog spuneti-mi "(

Răspuns Câştigător
| dolcetzika a răspuns:

Uite. totusi ai 9 ani.sa te gandesti la casatorie de pe acum e o nebunie.si sa ai un prieten.multe prietene de-ale mele au avut primul prieten la varsta de 13-14 ani. dar ma rog.

la primul sarut totul vine de la sine.nu trebuie sa faci ceva anume sau sa zici... daca vrei sati arati sentimentele tale fata de el. spune-i ce gandesti. e simplu.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 ani... deci ești în clasa a 2-a. Tu nici n-o să ajungi bine într-a 4-a și o să ne întrebi ce prezervative sunt mai bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorma copilo fi serioasa. ori cineva are chef de misto ori tu nu esti pe treaba ta.stai cuminte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi eu am 14 ani jumate si de abia am prima intalmirea iar tu deja de la 9 ani?

| dydy_1756 a răspuns:

Asta e pe bune? Nu de alta, dar mie imi suna a gluma... daca nu e, scuzoaiele melehappyda' fratilor chiar asa am ajuns? Mariana, draga la varsta ta trebuie sa inveti nu sa saruti, ci sa inveti ''oleaca'' de carte happy de la gradinita? hai ca asta e vrajealarolling on the floor Pana sa-i zici ceva lu' Zanganici ala al tau mai asteapta vreo 5 ani, macar... Fara suparare happy

| ana-maria222 a răspuns:

Ohmm. la visrta de 9 ani. si eu am avut multe iubiri :d mi se parea ca gata ma casatoresc dar viata e diferita odata cu timpul se schimba si gindurile si psihologia omului.mai ales ca voi acum sunteti copii ink. si chiar de veti avea acest prim sarut asta va trece peste citeva luni. ani si cind va veti aminti de asta veti ride cu siguranta. in fine succes la primul sarut tongue

| alexandru_3099 a răspuns:

Bai. laughing pana acum eu eramcel mic laughing dar la 9 ani deja te-ai sarutat?:O laughing

| lary_8261 a răspuns:

Sa te gandesti la casatorie la 9 ani.:omi se pare o nebunie, sfatul meu este ca voi nici macar nu stiti ce e aia iubirehee heeiubirea nu e planifikata ci vine de la sine! Si eu zic sa mai asteptati pana pe la 13-14 ani ca e mai bine. ok?

| nicoprotech a răspuns:

Ti-as recomanda mai degraba niste **prieteni** sa iti umpli timpul, pentru ca pentru saruturi ai sa ai timp pe cand vei creste mai mare, iar pentru planuri, ce sa zic, mai degraba incearca sa faci planuri pentru moment, scoala, moda, sporturi, pentru ca o sa ai destuul timp pe viitor.deocamdata incearca sa cresti, apoi happy