| Anahiteamo a întrebat:

Deci sunt indragostita lulea de un baiat si suntem impreuna. Si azi avem prima intalnire si nu prea stiu cum sa ma comport si ce sa spun la intalnire. Inca nu am avut primul meu sarut pana acum. Va roog help! Chiar nu stiu ce sa fac si cum sa ma comport cu el ca sa ma placa si mai tare decat ma place deja, DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i nevoie sa faci ceva special,sau sa incerci sa pari altfel decat esti,va intelege ca esti falsa.
Fii exact asa cum esti tu,cu zambetul si bunavointa ta,cu dragalasenia ta,cu mirarile si intrebarile tale.
Nu-i nevoie sa-i dezvalui prea multe despre tine,glumeste,zambeste,intreaba-l,tine-l de mana si de sarut nu-ti fa griji.
Daca momentul va fi prielnic, vei fi si sarutata si imbratisata, accepta-le ca pe ceva firesc si minunat.
Mult succes!

| OnlyGirl a răspuns:

Pai comporta'te natural,incearca sa nu-i spui totul despre tine,lasa-l pe el sa te descopere, cat despre sarut nu-i spune ca inca nu te-ai sarutat cu nimeni pana acum, daca e sa te sarute vei vedea ca te vei simti minunatbatting eyelashes succes cu baiatu'winking:*

| katycc a răspuns:

Daca incerci sa fi cine nu esti de fapt nu se va termina bine...fi u insati incercati sa va cunoasteti intreaba-l despre lucrurile lui preferate.iar el te va place pentru cine esti.gandeste-te ca a vrut sa fie cu tine pentru ca t place pe tine.nu o alta persoana care incerci sa fi.primul tau sarut va veni de la sine daca amandoi simtit ca e momentulhappy
mult succes! si nu te stresa:*

| dreamy0girl_9756 a răspuns:

Linistetste-te,oricum te va placea,nu incerca sa pari ceea ce nu eti pentru ca dupa aceea chair nu te va mai placea,el s-a indragostit de tine cea originala,cea naturala nu-i asa? du-te la intalnire calma fii tu insuti,subiecte de dicutie gasiti voi.Iar despre primul sarut asa eram si eu emtionata inainte de primul sarut, habar nu aveam ca se va intampla in ziua aceea, baiatul a venit la mine si am inceput sa ne sarutam.Iti urez succes si nu uita fii relaxata si naturalawinking
Sper ca te-am ajutat!:*