| Matei4 a întrebat:

Dupa a doua, a treia intalnire cu o fata, cand ne sarutam prima data, ce sa fac sau ce sa spun dupa sarut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu prea cred ca o sa te săruți tu după două întâlniri. După un sărut vorbești cu ea mai mult din priviri.

| Udhdhdbebe a răspuns:

Heii! Eu cand am avut primul sărut nu ma asteptam DELOC! Deci ne plimbam si povesteam si dintr o dată m-a sărutat (sunt fata apropolaughing) dupa am zâmbit și am continuat să mergemhappy