| S2H a întrebat:

Buna tpu..va rogg ajutati-ma: e prima data cand ies la intalnire si nu stiu ce sa fac...mi-e frica daca o sa ma sarute?(e si primul meu sarut-si nici macar nu stiu cum sa sarut). mi-e frica sa nu ma fac de rusine...
funda!

Răspuns Câştigător
| choocoo a răspuns:

Nu asculta de andreea2352. vorbiti despre familia lui..despre familia ta.ce chestii ii plac.ce filme prefera..si normal ca la un moment dat o sa te pupe:**da stai linistita. daca ii ok baiatu` n`ai dc sa iti faci griji.o sa te pupe doar pe buze.dat fiind faptul` ca e prima voastra intalnire... daca vrea sa te pupe cu limba laughing) trage`te ..baietilor le plac mai mult fetele care se laasa greulaughing. sper ca ti-am fost d folos.happyfunda:X? si nu te vei face d rusine..staii calma

2 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu ai de ce să te faci de râs, nici eu nu ştiam prima oară cum se sărută m-am lăsat dusă de val.

Nimeni nu s-a născut învăţat.

| xey a răspuns:

1. exersezi saruturi pe lucruri, ori 2. renunti la intalnire si ii spui baiatului ca ai o problema in familie si nu mai poti veni