| Mihai21089 a întrebat:

Ce sa fac? Pielea penisului este prea strâmtă pentru a beli capul când este sculat

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai ce intrebare frumoasa si ce frumos ai scris belilaughing ca pe cîmp vorbesti, rusine nene, se spune decalota in termeni medicali, beli este jargon țiganii asa vorbesc ca tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai tu se cheama FIMOZA si ti-o poate rezolva orice medic UROLOG!

| Hammurabi a răspuns:

Fimoză.
Se rezolvă chirurgical prin circumcizie și va arăta ca în filmele porno. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taie penisul

| MihaiSpeedster a răspuns:

Operație

| Alaanonim2k20 a răspuns:

Posibil sa ai o infectie sau fimoza mergi la medic si cere o trimitere la Urologie probabil o sa iti zica sa folosesti betadina